Të gjithë i kemi parë dy bukuroshet e huaja Kim Kardashian dhe Anastasia Kvitko të cilat kanë tronditur botën me të pasmet e tyre super seksi, por a ju ka shkuar ndonjëherë mendja që një shqiptare ia kalon atyre?

Bukuroshja shqiptare, e cila quhet Bella vjen nga Mitrovica por që jeton në Suedi.

Bella është një nga vajzat me të pasmet më të tonfikuara që kemi parë këto vitet e fundit në trojet shqiptare dhe jo vetëm.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/harrojeni-kim-kardashianin-dhe-anasatasia-kvitkon-kjo-femer-nga-mitrovica-ua-kalon-atyre-472618/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright